Набір для виживання: 50 видів спорядження для виживання в екстремальних умовах, лісу

Поради

У небезпечних ситуаціях життя людини може безпосередньо залежати від того, яке спорядження вона має у доступному користуванні. В основному говорять про так звані набори для виживання, які набули величезної популярності. Багато передбачливих людей прагнуть бути готовими до будь-якої надзвичайної ситуації. Проте знання любителів та новачків рідко бувають досить систематизованими.

Правила складання набору для виживання

Правильно зібраний набір для виживання в лісі допоможе забезпечити існування людини в критичних ситуаціях, коли утруднений доступ до питної води, їжі, тепла та надійного притулку.

Базовий набір для виживання дозволить людині протриматися деякий час до приходу допомоги

Найменший обсяг запасів, необхідних для автономного перебування, слід розраховувати, виходячи з часу, який доведеться провести в очікуванні допомоги. Цей період залежить від ймовірності виникнення природної чи техногенної надзвичайної ситуації у конкретній місцевості та віддаленості від великих населених пунктів. Тому підбір предметів для набору виживальника слід робити залежно від місця розташування та індивідуальних особливостей людини.

Упаковку слід проводити наступним чином:

  • Неважкі предмети та речі першої необхідності, такі як аптечка, ліхтарик або ніж, краще скласти зверху і помістити в бічні кишені;
  • все інше скласти на дно;
  • Для захисту вмісту від вологи можна використовувати вакуумні пакети із затискачами або звичайні пластикові пакети, обмотані скотчем.

Предмети першої необхідності слід помістити наверх рюкзака і в кишені, а їжу, одяг та інше – на дно

Питання про те, чи потрібно кожній людині мати свій аварійний набір для виживання, є актуальним. Насправді все залежить від життєвого досвіду. Важливо адекватно оцінювати необхідність такого набору будинку чи на роботі та можливість його використання.

Імовірність застосування набору для виживання у великому місті поза сейсмонебезпечним районом дуже низька. У такій місцевості достатньо зберігання компактного набору першої необхідності, легкого в перенесенні.

Обов'язковим вважається зберігання кольорових або чорно-білих копій усієї необхідної документації (паспорт, військовий квиток, посвідчення) та документів, що встановлюють право власності. Такі копії бажано засвідчувати нотаріально. Також можна перенести ці документи на електронний носій та запакувати його у водонепроникну упаковку.

Важливі документи можна записати на портативний носій та запакувати у водонепроникну упаковку