Поради
У весняно-літній період улюбленим заняттям є походи. І в цьому випадку не обійтися без шашликів, а для їхнього приготування необхідний мангал. Тому до сезону потрібно готуватись заздалегідь. Якщо немає змоги придбати готовий мангал, можна зробити його самостійно. Найзручнішими є розбірні та складні конструкції.
Види розбірних мангалів та особливості їх конструкції
Серед розбірних мангалів виділяють цілісні і з жаровнею, що розбирається. Розглянемо кожен із них.
Складаний або розбірний мангал стане в нагоді любителям пікніків та туристичних походів
Найпростіші
Для найпростішого переносного мангала характерна цілісна жаровня, яка не розбирається і знімні ніжки, що вставляються або вкручуються в нижню частину корпусу. До знімних частин можна віднести елементи, які використовуються при готуванні. Це можуть бути столики, підставки та грати.
Найпростіший мангал має нерозбірну жаровню та знімні ніжки для встановлення або кріплення до нижньої частини корпусу.
Якщо жаровник великогабаритний чи має середній розмір, такий мангал зручніше використовувати у дворі. При непотрібності його розбирають та ховають у приміщення. Невеликі мангали зручно перевозити на автомобілі. Для цього достатньо лише зняти ніжки та встановити їх вже у необхідному місці.
До переваг простих мангалів відносяться: проста конструкція, швидке складання та розбирання.
Недоліком вважається незручне транспортування, оскільки є деякі обмеження: велосипедом не перевезти, далеко не перенести в руках. Найзручніший спосіб перевезення – у багажнику автомобіля.
Мінусом простих мангалів є об'єм, що утруднює транспортування