Виживання в тайзі: 15 правил виживання взимку, який режим поведінки необхідний, заблукав

Тайга – це гарне, але суворе та небезпечне місце, вижити в якому під силу не кожному. Більшість міських жителів не мають жодного уявлення про те, що робити, заблукавши в сибірському лісі. Збираючись на полювання або подорож по тайгових місцях необхідно ретельно підготуватися і запам'ятати головні правила виживання.

Тайга: загальна характеристика місцевості

Важливо розуміти, що тайга – це не звичайний змішаний ліс у середній смузі, а непрохідна хаща, що займає кілька сотень кілометрів. Розташовується вона між північною тундрою і південними степами і займає майже ? частину суші. Влітку у тайгові місця вирушають за грибами, ягодами та кедровими горішками, а взимку починається сезон полювання на місцеву дичину.

Зона тайги дуже велика

Небезпека становить суворий сибірський ліс узимку, адже температура тут може сягати 55 градусів морозу. Знайти їжу в таких умовах майже нереально, та й вижити в такому холоді дуже складно.

Крім того, тут часто зустрічаються хижі звірі:

  • вовки;
  • кабани;
  • рисі;
  • тигри.

Найнебезпечніші хижаки тайги

Однак саме полювання і риболовля стане основним джерелом їжі для мандрівника, що заплутав.

Тайга відрізняється не тільки холодним кліматом, але й підвищеною вологістю, кислим ґрунтом, що складається з пісковика та осадової породи. Зима тут холодна і триває близько 7 місяців, а літо коротке, тепле та дощове. Варто зазначити, що літній температурний рекорд становить лише 20 градусів, тому назвати його жарким не можна.

Тайга є джерелом таких копалин як золото, нафта, уран і газ. Більше того, вона забезпечує киснем всю планету та стримує процеси глобальної зміни клімату.