Як приманити кабана до годівниці: привада, що люблять кабани, ніж підгодувати взимку

Будь-якого мисливця цікавить, чим можна приманити кабана до веж і засідок, щоб не проводити великі облави. Використовуючи прикорм, можна утримати диких тварин біля мисливського господарства, а й збільшити їх кількість на 30 %, а ще забрати кабанів від посягань на поля.

Дикий кабан: зовнішній вигляд та особливості тварини

Диких кабанів можна побачити майже по всій площі СНД. Ця тварина не має постійних і цілорічно відданих кормів. Вони їдять корм, який є, поживний і доступний. Вважається, що більшість їжі свині знаходять у грунті: таке харчування переважає над надземним більше, ніж у 3 разу.

Дикі кабани мають найбільший ареал серед усіх ссавців.

Налічується приблизно 16 підвидів диких свиней. У Росії можна зустріти карпатський, забайкальський та уссурійський підвиди. Через різні сфери проживання вони мають відмінності і в структурі тулуба, і в його вазі. Середня маса кабана – до 150 кг, проте у Східній Європі можна побачити й екземпляри до 275 кг.

Кабани вважаються стадними тваринами, що не мігрують, які розташовуються виключно в межах своєї території. Стадо становлять приблизно 30-50 голів, вони займають територію близько 1 квадратного кілометра та обороняють свої володіння. Якщо їжі у лісі недостатньо, то тварини починають навідуватись на найближчі поля та сади.